Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne

Wkrótce nowe promocje 

 

Producenci

Nagrody i zabawki dzielny pacjent

Większość gabinetów lekarskich i klinik dentystycznych stosuje praktykę nagradzania dziecięcych pacjentów. Dzięki temu strach najmłodszych przed kolejnymi wizytami znacznie się zmniejsza i dziecko chętniej wraca do gabinetu. Placówkę zajmującą się leczeniem młodych pacjentów warto więc wyposażyć w kolorowe naklejki „Dzielny pacjent”, pudełeczka na „mleczaki” czy zdrowe słodycze.

W asortymencie MedUnion dostępne są nagrody dla dziecięcych pacjentów w postaci kolorowych pojemniczków na mleczne zęby, wyposażonych w nitkę. Dzięki temu najmłodsi mogą dumnie nosić wisiorek z „mleczakiem” na szyi – co istotne, pudełeczka przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Posiadamy również niewielkiego rozmiaru opakowania na aparat ortodontyczny, dostępne w kilku różnych kolorach. Na małych pacjentów czekają też Zdrowe Lizaki z witaminami, pomagające wspierać odporność oraz zdrowie zębów i kości. Co ważne, mają one naturalny skład i nie zawierają cukru – są za to w stanie wywołać szeroki uśmiech na twarzy każdego dziecka!

Zabawki i nagrody dzielny pacjent

Produkty dla dzielnego Pacjenta znajdziesz również u nas. Mały Pacjent, to przede wszystkim Dzielny Pacjent, który jest najważniejszy w Waszych gabinetach. Nagradzaj maluszka za odwagę oraz współpracę, a na pewno dzięki otrzymanym produktom zapomni o lęku i otaczającym go stresie! Miły, przyjemny gest? A znaczy tak wiele. Dzięki naszym produktom z oferty uśmiech na małej buźce gwarantowany. Dzielny Pacjent będzie miał miłe wspomnienia oraz dalsze chęci do dbania o higienę jamy ustnej. Pacjent, którego kochamy nad życie nie będzie się bać przede wszystkim następnej wizyty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania naszej oferty oraz kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl