Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne

Wkrótce nowe promocje 

 

Producenci

Ssaki i ślinociągi stomatologiczne 

W asortymencie posiadamy przede wszystkim bogaty wybór końcówek do ssaków różnego typu. Są one dostępne zarówno w wariancie jednorazowym, jak i wielokrotnego użytku (nadają się do sterylizacji w autoklawie).

Szczegółowe informacje na temat przeznaczenia, właściwości oraz wymiarów akcesoriów zostały zamieszczone w opisie każdego produktu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni medycznej MedUnion. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Ssak Hygojet, ssak, hygosurge, ssak hygovac

 

Ślinociągi i ssaki do unitów stomatologicznych 

Ślinociągi i ssaki stomatologiczne to jeden z podstawowych elementów wykorzystywanych w gabinetach dentystycznych. Służą one m.in. do odsysania wydzielin z jamy ustnej podczas zabiegu czy badania. Wpływają one na higienę pracy oraz komfort zarówno pacjenta, jak i samego stomatologa wykonującego zabieg.
MedUnion posiada w swojej ofercie wysokiej jakości końcówki do ssaka, aspiratora i do ślinociągu w dwóch wariantach – kolorowym i przezroczystym. Są one wykonane z trwałych materiałów i przystosowane do pełnej utylizacji. Końcówki jednorazowego użytku nie podrażniają śluzówki i optymalnie odsysają nadmiar wydzieliny, np. śliny. Oprócz nich, w asortymencie dostępne są adaptery do końcówek, możliwe do sterylizacji w autoklawie. Wszystkie akcesoria pochodzą od cenionych producentów z branży i znajdą zastosowanie w każdym gabinecie stomatologicznym. Jeśli poszukują Państwo innego wyposażenia kliniki dentystycznej – np. materiałów do wypełnień, preparatów leczniczych czy instrumentów stomatologicznych – znajdują się one w pozostałych podkategoriach sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl