Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne

Wkrótce nowe promocje 

 

Producenci

Odzież Ochronna

Zabezpieczy przed bakteriami, wirusami oraz innymi chorobotwórczymi drobnoustrojami - odzież ochronna stomatologiczna. Z powodzeniem sprawdzi się ona nie tylko wśród pracowników gabinetów stomatologicznych, ale też przedstawicieli innych zawodów medycznych.

Doskonale znamy i rozumiemy szczególne potrzeby klientów naszej hurtowni. Dlatego proponujemy niezawodny asortyment pochodzący od zaufanych producentów. Wśród nich znajdują się takie marki jak Saiko-Med, Boinc Tekstil, Zarys, Sansin, Batist, Mercator Medical, Kangya Medical, Meixin, Roteck, PRC, Doman czy też Cotisen.

Zapewniamy kompleksową ofertę. Dlatego w asortymencie odzieży ochronnej posiadamy nie tylko kombinezony oraz fartuchy, ale też peleryny foliowe, rękawiczki, maseczki, przyłbice, czepki, ochraniacze na obuwie oraz okulary ochronne. Przy każdym produkcie zamieściliśmy dokładne informacje na temat przeznaczenia oraz specyfikacji technicznej - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni medycznej MedUnion.

Maseczka ochronna FFP2 20 szt. Maseczka ochronna FFP2 20 szt.
Producent: Cedar
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
Bluza i spodnie operacyjne Bluza i spodnie operacyjne
Producent: Zarys
Cena: 9,50 zł
zobacz więcej
Maseczka ochronna FFP2 10 szt. Maseczka ochronna FFP2 10 szt.
Producent: AIBANA
Cena: 5,90 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary ochronne 1 szt Okulary ochronne 1 szt
Producent: Saiko-Med
Cena: 14,90 zł
szt.
zobacz więcej

Fartuchy medyczne, kombinezony ochronne, czepki i ochraniacze na obuwie

Odzież ochronna ma na celu zabezpieczenie przed drobnoustrojami chorobotwórczymi i innymi szkodliwymi czynnikami, z którymi stomatolog ma styczność podczas pracy. Jest ona podstawowym elementem wyposażenia personelu zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i lekarskim czy kosmetycznym. Powinna ona zapewniać wygodę użytkowania oraz najwyższy poziom ochrony.

Szeroki asortyment MedUnion obejmuje odzież ochronną jednorazowego użytku, pochodzącą od sprawdzonych producentów. To m.in. fartuchy medyczne oraz ubrania zabiegowe, wykonane z atestowanej włókniny. W ofercie posiadamy również ochronne kombinezony medyczne kategorii III o właściwościach antystatycznych – niezbędne zwłaszcza podczas pandemii SARS-CoV-2. Ponadto, oferujemy przyłbice ochronne, lateksowe i foliowe rękawiczki oraz maseczki ochronne – włókninowe i typu FFP3 z zaworkiem. Przydatne w gabinecie mogą okazać się również czepki ochronne z włókniny i ochraniacze na obuwie. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i zapewniają użytkownikom maksymalną ochronę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl