Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne

Wkrótce nowe promocje 

 

Producenci

Mycie i dezynfekcja rąk

Higiena rąk

Pracownicy placówek medycznych powinni szczególnie dbać o sterylne warunki. Należy pamiętać nie tylko o regularnym czyszczeniu i dezynfekcji narzędzi oraz powierzchni. Równie ważna jest odpowiednia higiena rąk, pod którą kryje się nieco więcej niż tylko ich dokładne mycie. By ułatwić to zadanie, zebraliśmy w jednym miejscu szeroki wybór preparatów oraz akcesoriów.

Co proponujemy? W asortymencie posiadamy starannie wyselekcjonowane płyny do chirurgicznego mycia rąk, chusteczki do dezynfekcji, mydła pielęgnacyjne, żele antybakteryjne, gaziki nasączone alkoholem, myjące emulsje czy też papierowe ręczniki. Na bieżąco rozbudowujemy asortyment, dlatego zachęcamy do śledzenia oferty. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiednich artykułów.

Ze względu na szczególne zastosowanie prezentowanych preparatów oraz akcesoriów do higieny rąk współpracujemy wyłącznie z cenionymi na rynku producentami. Wśród nich znajdują się takie firmy jak Schulke, Medisept, Saiko-Med, Ecolab, Islak Mendil czy też Intergos.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl