Schülke Mikrozid AF Liquid 1L

Schülke Mikrozid AF Liquid 1L - M00548
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.
Producent: Schülke
Kod produktu: M00548
EAN: 4032651093021

Opis

Schülke Mikrozid AF Liquid 1L 

Mikrozid AF liquid 1L - alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych

Obszar zastosowania:

Do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi. Stosowany np. do dezynfekcji: zestawów zabiegowych, leżanek przeznaczonych do badania pacjentów, stołów operacyjnych, powierzchni przyrządów medycznych. Przeznaczony do dezynfekcji sprzętu stomatologicznego, w tym końcówek stomatologicznych. Z możliwością stosowania na oddziałach neonatologicznych i noworodkowych.

Właściwości produktu:

Gotowy do użycia preparat na bazie mieszaniny alkoholi do szybkiej dezynfekcji wyrobów i wyposażenia medycznego.

Działa bakteriobójczo (łącznie z MRSA), prątkobójczo, drożdżakobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo wobec BVDV, HSV, wirusa vaccinia, rotawirusa, adenowirusa, norowirusa i wirusa polyoma SV40.

Zalety: opakowanie zaopatrzone w nakrętkę z otworem zabezpieczonym kapslem, możliwość stosowania do powierzchni wykonanych z poliwęglanu, nie zawiera aldehydów oraz związków amoniowych, skuteczność w bardzo krótkim czasie, dobra tolerancja materiałowa, posiada przyjemny zapach, preparat szybkoschnący, nie pozostawia zacieków

Wskazówki stosowania:

mikrozid® AF liquid dostarczany jest w postaci gotowej do użycia. Preparat należy nanieść w postaci nierozcieńczonej na powierzchnię wyrobów i urządzeń medycznych, aż do ich całkowitego zwilżenia. Po wymaganym czasie kontaktu powierzchnia wysycha. W razie potrzeby nadmiar preparatu usunąć za pomocą suchej (nie barwionej) chusteczki jednorazowego użytku.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium