Mikrozid Sensitive Liquid 1L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 30,90 zł 30.90
ilość szt.
Producent: Schülke
Kod produktu: M00547
EAN: 4032651657155

Opis

Schülke Mikrozid Sensitive Liquid 1L Bezalkoholowy gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych

Mikrozid sensitive liquid 1L - Bezalkoholowy gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych

Obszar zastosowania:

Szybka dezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych nieodpornych i odpornych na działanie alkoholi. Bezpieczny dla powierzchni ze szkła akrylowego (np. inkubatory) i wrażliwych tworzyw sztucznych (np. głowice sond ultradźwiękowych), leżanek przeznaczonych do badania pacjentów, stołów operacyjnych, powierzchni przyrządów medycznych. Możliwość użycia na oddziałach noworodkowych.

Właściwości produktu:

Preparat jest środkiem bezalkoholowym, pozwalającym na szybkie mycie i dezynfekcję wyrobów medycznych. Działa bakteriobójczo, drożdżakobójczo, wirusobójczo wobec BVDV, wirusa vaccinia, rotawirusa, norowirusa i wirusa polyoma SV40.

Wskazówki stosowania:

mikrozid® sensitive liquid dostarczany jest w postaci gotowej do użycia. Preparat należy nanieść w postaci nierozcieńczonej na powierzchnie wyrobów, aż do ich całkowitego zwilżenia. Po upływie wymaganego czasu dezynfekcji w razie potrzeby nadmiar preparatu usunąć za pomocą suchej (nie barwionej) chusteczki jednorazowego użytku.

Zalety: bez zawartości alkoholu i aldehydów, preparat o doskonałej skuteczności w krótkim czasie działania, dobra tolerancja materiałowa(w tym szkło akrylowe), gotowy do użycia, możliwość aplikacji w postaci piany lub płynu, opakowanie zaopatrzone w nakrętkę z otworem zabezpieczonym kapslem, produkt bezalkoholowy - do stosowania z głowicami USG (Philips, GE, Siemens)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium