Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne

Wkrótce nowe promocje 

 

Producenci
MEDUNION AUTORYZOWANY SUBDEALER MARKI VATECH

 

MEDUNION AUTORYZOWANY SUBDEALER MARKI VATECH

Firma MEDUNION od 2018 roku stała się subdealarem marki Vatech na obszarze województwa Śląskiego i Opolskiego a także kooperantem firmy Gent. 

Południowokoreańska firma Vatech została założona w 1992 roku, od początku specjalizując się w urządzeniach do rentgenodiagnostyki. Wykorzystując potencjał innowacyjnej gospodarki rozwijała się niesłychanie szybko i w 2005 r. wprowadziła jako pierwsza na świecie hybrydowy system pantomografii, cefalometrii i tomografii CBCT (3-in-one) Picasso Trio. Kolejne lata owocowały kolejnymi innowacyjnymi produktami takimi jak seria pantomografów Pax, przenośne systemy rtg AnyRay czy systemy radiografii EzSensor. Produkty te były wielokrotnie nagradzane na całym świecie (reddot Award, Medical Design Excellence, iF product design, MDEA, Japan GD etc.) Obecnie grupa Vatech składa się z kilku osobnych działów zajmujących się m.in. produkcją stomatologicznych urządzeń rtg, produkcją mechanicznych podzespołów, konstrukcji i obudów, oprogramowania (Ewoo Soft), systemów rtg medycznych i weterynaryjnych oraz co szczególnie istotne, opracowaniem i produkcją paneli obrazowych.

O innowacyjności Vatech mogą świadczyć liczne rozwiązania wprowadzone jako pierwsze na rynku globalnym: pierwszy system 3-in-one w 2005 r, pierwszy system z automatycznym przełączaniem PAN/CBCT w 2007 r., pierwszy aparat z funkcją wielowarstwowej pantomografii Multifocus/Autofocus w 2009 roku, najszybszy cefalostat skanujący, czy też pierwszy system zrównujący dawkę pantomografii i tomografii CBCT obejmującej oba łuki zębowe. Od 2009 roku udział Vatech w rynku globalnym lokuje firmę wśród 5-ciu największych producentów, z silną tendencją wzrostową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl