Producenci

Tamowanie krwawienia

Czym jest ekstrakcja zęba?

Ekstrakcję zęba przeprowadza się przede wszystkim w gabinetach stomatologicznych, jednakże zabieg ten wykonuje się w ostateczności. Prawdopodobną przyczyną ekstrakcji jest infekcja oraz choroby przyzębia. Ze względów bezpieczeństwa zainfekowany ząb trzeba jak najszybciej usunąć. Zabieg ten powinien być wykonany przez stomatologa lub chirurga stomatologicznego. Niestety podczas wykonywanego zabiegu ekstrakcji zęba może dojść do krwawienia, które trzeba natychmiast zatamować. Najważniejsza jest tutaj koagulacja krwi, inaczej krzepnięcie krwi. Dzięki naszym preparatom z hurtowni medunion krwawienie zostanie powstrzymane.

W naszej hurtowni medunion znajdą państwo preparaty do tamowania krwi- począwszy od nici retrakcyjncyh, a skończywszy na żelach lub roztworach.

Nici retrakcyjne ultrapak

Najlepiej stosować z preparatem viscostat lub astringedent wtartym za pomocą końcówek dentolnfusor. Nici te bardzo łatwo upakowują się w kieszonce i pomagają zatamować krwawienie.

Żele viscostat, viscostat clear 25% oraz roztwór astringedent

Dzięki swoim właściwosciom tamują natychmiast krwawienie. Dzięki silnemu wcieraniu tworzą się czopy skoagulowanej krwi głęboko w ujściach pojedynczych naczyń włosowatych.

Surgiplaster g170 jest to preparat do stymulowanej regeneracji kości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktem.

TAMOWANIE KRWAWIENIA

 

CZYM JEST EKSTRAKCJA ZĘBA?

EKSTRAKCJĘ ZĘBA PRZEPROWADZA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM W GABINETACH STOMATOLOGICZNYCH, JEDNAKŻE ZABIEG TEN WYKONUJE SIĘ W OSTATECZNOŚCI. PRAWDOPODOBNĄ PRZYCZYNĄ EKSTRAKCJI JEST INFEKCJA ORAZ CHOROBY PRZYZĘBIA. ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ZAINFEKOWANY ZĄB TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ USUNĄĆ. ZABIEG TEN POWINIEN BYĆ WYKONANY PRZEZ STOMATOLOGA LUB CHIRURGA STOMATOLOGICZNEGO. NIESTETY PODCZAS WYKONYWANEGO ZABIEGU EKSTRAKCJI ZĘBA MOŻE DOJŚĆ DO KRWAWIENIA, KTÓRE TRZEBA NATYCHMIAST ZATAMOWAĆ. NAJWAŻNIEJSZA JEST TUTAJ KOAGULACJA KRWI, INACZEJ KRZEPNIĘCIE KRWI. DZIĘKI NASZYM PREPARATOM Z HURTOWNI MEDUNION KRWAWIENIE ZOSTANIE POWSTRZYMANE.

W NASZEJ HURTOWNI MEDUNION ZNAJDĄ PAŃSTWO PREPARATY DO TAMOWANIA KRWI- POCZĄWSZY OD NICI RETRAKCYJNCYH, A SKOŃCZYWSZY NA ŻELACH LUB ROZTWORACH.

NICI RETRAKCYJNE ULTRAPAK NAJLEPIEJ STOSOWAĆ Z PREPARATEM VISCOSTAT LUB ASTRINGEDENT WTARTYM ZA POMOCĄ KOŃCÓWEK DENTOLNFUSOR. NICI TE BARDZO ŁATWO UPAKOWUJĄ SIĘ W KIESZONCE I POMAGAJĄ ZATAMOWAĆ KRWAWIENIE.

ŻELE VISCOSTAT, VISCOSTAT CLEAR 25% ORAZ ROZTWÓR ASTRINGEDENT DZIĘKI SWOIM WŁAŚCIWOSCIOM TAMUJĄ NATYCHMIAST KRWAWIENIE. DZIĘKI SILNEMU WCIERANIU TWORZĄ SIĘ CZOPY SKOAGULOWANEJ KRWI GŁĘBOKO W UJŚCIACH POJEDYNCZYCH NACZYŃ WŁOSOWATYCH.

SURGIPLASTER G170 JEST TO PREPARAT DO STYMULOWANEJ REGENERACJI KOŚCI.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ KONTAKTEM.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium