Medunion.pl - hurtownia z artykułami medycznymi i stomatologicznymi
Gazetki promocyjne
Producenci

Oleje

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych. Dlatego w asortymencie hurtowni MedUnion nie mogło zabraknąć takich artykułów jak instrumenty i końcówki stomatologiczne. Są one dostępne w wielu modelach, co pozwoli na idealne dopasowanie do konkretnego zapotrzebowania.

Instrumenty i końcówki stomatologiczne w hurtowni MedUnion

W trosce o satysfakcję i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich pacjentów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Wśród nich znajdują się takie firmy jak NSK, PRC, Roteck, J.H. ORSING AB, Swann Morton, Zarys, KMG, Zhermack, Yuwell, Orimed, Kenda i inne.

W asortymencie posiadamy takie akcesoria jak kątnice, ostrza do skalpeli, piaskarki, pęsety sterylne, prostnice, turbiny, uchwyty to serwety, igły do karpuli, filtry do unitów, uchwyty do skalpela, lusterka powiększające, końcówki do ssaka i wiele więcej. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Adaptery Olejowe Omnident Adaptery Olejowe Omnident
Producent: Omnident
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
Bien Air Spraynet 500 ml Bien Air Spraynet 500 ml
Producent: Bien-Air
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
KaVo Quattrocare Plus Spray 500 ml KaVo Quattrocare Plus Spray 500 ml
Producent: KaVo
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Olej Hi Clean Spray 550 ml Olej Hi Clean Spray 550 ml
Producent: NSK
Cena: 68,90 zł
szt.
zobacz więcej
Olej KaVo 500 ml Olej KaVo 500 ml
Producent: KaVo
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Olej Orbis 500 ml Olej Orbis 500 ml
Producent: Orbis
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
Olej Pana Spray plus 500 ml Olej Pana Spray plus 500 ml
Producent: NSK
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Olej V-OIL 500 ml Olej V-OIL 500 ml
Producent: V Dental
Cena: 27,90 zł
szt.
zobacz więcej
Olej V-Oil Plus 500 ml Olej V-Oil Plus 500 ml
Producent: V Dental
Cena: 27,90 zł
szt.
zobacz więcej

Oleje do czyszczenia i smarowania końcówek stomatologicznych

Końcówki stomatologiczne, takie jak kątnice, turbiny czy wiertła, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Regularne mycie i konserwacja to istotny element dbania o narzędzia. W tym celu stosuje się specjalistyczne oleje do końcówek. Skutecznie czyszczą i konserwują one instrumenty stomatologiczne, zapewniając im długą żywotność i zapobiegając powstawaniu rdzy. Końcówki powinny być konserwowane przed rozpoczęciem procesu sterylizacji.

W asortymencie MedUnion znajdują się najwyższej jakości oleje do smarowania końcówek stomatologicznych. W prosty sposób pomagają one pozbyć się zabrudzeń powstałych podczas zabiegów. Ponadto, doskonale konserwują wszelkie kątnice, prostnice, turbiny, unity oraz silniczki powietrzne i pneumatyczne. Końcówki regularnie smarowane preparatami to gwarancja bezawaryjnej pracy przez długi czas. Oprócz olejów do końcówek, w ofercie posiadamy adaptery olejowe do kątnic i turbin różnego rodzaju. Niezbędne w każdym gabinecie stomatologicznym są również dostępne u nas jednorazowe tacki na narzędzia, odpady i rozmaite materiały.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium